• українська
    • English
  • English 
    • українська
    • English
  • Login
View Item 
  •   ARCher Home
  • Факультет математики та інформатики
  • Наукові праці
  • View Item
  •   ARCher Home
  • Факультет математики та інформатики
  • Наукові праці
  • View Item
JavaScript is disabled for your browser. Some features of this site may not work without it.

Ясинський В.К., Юрченко І.В. Стійкість та оптимальне керування в стохастичних динамічних системах з випадковими операторами. Монографія. Видання друге, доповнене.– Чернівці: Технодрук, 2019.– 258 с.

Thumbnail
View/Open
монографія (3.370Mb)
Date
2019
Author
Ясинський, Володимир Кирилович
Юрченко, Ігор Валерійович
Metadata
Show full item record
Abstract
Дана монографія присвячена дослідженню питань стійкості та оптимального керування стохастичних динамічних систем спеціального вигляду. У розділі 1 висвітлюється питання про iснування та єдиність l-го моменту сильного розв'язку стохастичних iнтегро-диференцiальних рiвнянь Iто-Вольтерри. Розділ 2 при-свячено дослідженню стійкості у середньому квадратичному розв'язків лінійних стохастичних диференціальних рівнянь з випадковими операторами. Матеріал третього розділу обгрунтовує теореми про асимптотичну стiйкiсть у середньому квадратичному розв'язкiв стохастичних диференцiально-рiзницевих рiвнянь з пуассонiвськими збуреннями Четвертий розділ присвячено побудові оптимального керування стохастичними динамічними системами зі всією передісторією з пуассоновими перемиканнями. У розділі 5 описуються деякі властивості розв'язків дифузійних стохастичних функціонально-диференціальних рівнянь з марковськими параметрами. Розділ 6 присвячено доведенню теорем про існування і стабілізацію сильного розв'язку стохастичних рівнянь Іто-Скорохода в частинних похідних. Для наукових співробітників, аспірантів, студентів спеціальностей “Системний аналіз”, “Математика” вищих навчальних закладів, студентів інших спеціальностей, що вивчають поведінку стохастичних динамічних систем.
URI
https://archer.chnu.edu.ua/xmlui/handle/123456789/1875
Collections
  • Наукові праці

ARCher software copyright © 2021  ChNU
Contact Us | Send Feedback
Theme by 
Atmire NV
 

 

Browse

All of ARCherCommunities & CollectionsBy Issue DateAuthorsTitlesSubjectsThis CollectionBy Issue DateAuthorsTitlesSubjects

My Account

LoginRegister

ARCher software copyright © 2021  ChNU
Contact Us | Send Feedback
Theme by 
Atmire NV