Now showing items 1-3 of 3

  • Методичні рекомендації до лабораторного практикуму та самотійної роботи з дисципплін циклу «Оптика» 

   Ангельський, Олег Вячеславович; Фельде, Христина Вікторівна; Городинська, Ніна Василівна; Фесів, Ігор Васильович; Архелюк, Олександр Дмитрович (2022-01-26)
   У методичній розробці наведено роботи лабораторного практикуму оптичного блоку підготовки студентів, задачі для самотійного розв’язування та тести для самоперевірки. Зміст робіт та завдань охоплює основні розділи оптичного блоку.
  • ОПТИЧНІ СИГНАЛИ. ЇХ ПЕРЕТВОРЕННЯ В ІНФОРМАЦІЙНИХ І ВИМІРЮВАЛЬНИХ ПРИЛАДАХ, СИСТЕМАХ МЕТРОЛОГІЇ ТА КОМУНІКАЦІЇ 

   Зенкова, Клавдія Юріївна; Ангельський, Олег Вячеславович (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, 2022)
   Розглянуто основи теорії перетворення оптичних сигналів, підходи до неперервних інтегральних перетворень, які використовуються в когерентній та некогерентній оптиці при описі оптичних явищ. Виокремлено основні властивості ...
  • Тенденції розвитку оптичної метрології 

   Ангельський, Олег Вячеславович; Фельде, Христина Вікторівна; Городинська, Ніна Василівна; Фесів, Ігор Васильович (2021-10-13)
   У методичній розробці представлено лекції у вигляді теоретичного матеріалу та наведено результати експериментів оптичної метрології. Для студентів технічних факультетів за спеціальністю 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна ...